12. DÖNEM ÖĞRETMENLİK UYGULAMA OKULLARI

  • Anasayfa -
  • 12. DÖNEM ÖĞRETMENLİK UYGULAMA OKULLARI

12. DÖNEM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR

GRUP

ÖĞRENCİ NO

ADI

SOYADI

OKULUN ADI

UYGULAMA ÖĞRETMENİ

Uygulama Öğretim Elemanı

1

1A

4900181885

ESRA

ULU

Fatma Kemal Timuçin Anadolu Lisesi

VELİ DOĞAN

Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN

4900181886

AYSU

MEDET

4900181887

MEHMET FIRAT

YAVUZ

4900181888

YASİN

KATI

1B

4900181889

SENANUR

KAPLAN

Fatma Kemal Timuçin Anadolu Lisesi

Nesli KILIÇ

4900181890

EDA

YEŞİLKAYALI

4900181891

AYŞE GÜL

ZORLU

4900181892

REYHAN

TÜNER

2

2A

 

 

 

Şehit Abdullah Şaşdım Ortaokulu

TEKİNER URAT

Doç.Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

4900181894

SULTAN

TOKMAK

4900181895

NİSANUR

BALABAN

4900181896

ŞUAYİP

KANSU

2B

4900181897

ALİ

SÖYLER

Şehit Abdullah Şaşdım Ortaokulu

HALİL TÜRMÜŞ

4900181898

BAYRAM

YÖNDEMLİ

4900181899

MERVE

YÜCE

4900181900

PINAR

ŞAHİN

3

3A

4900181901

GAMZE

YAMAK

Şehit Abdullah Şaşdım Ortaokulu

YADİĞAR CEYLAN

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan GÖZLER

4900181902

TURAN

KUŞUÇURAN

4900181903

FATİH

KULAK

4900181904

ADEM

KARA

3B

4900181905

HAKAN AHMET

BİNGÜL

Halide Nusret Zorlutuna Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

SEVİM DURMUŞ

4900181906

MUHAMMED UĞUR

ALMAS

4900181907

MAHMUT CAN

ALTAY

4900181908

ONURCAN

ULUSOY

4

4A

4900181909

SAMET

ÖKSÜZKAYA

Sahra Galip Özsan Ortaokulu

NEVİN İŞLERTAŞ

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet İzzettin YILMAZER

4900181910

EMRE

ÖZDEMİR

4900181911

SERHAT

BOZDOĞAN

4900181912

HİLAL

BAHADIR

4B

4900181913

GÜLÇİN

ATAKUL

Sahra Galip Özsan Ortaokulu

OĞUZHAN ÖZCAN

4900181914

BETÜL

YARAOĞLU

4900181915

ESRA

ÖZGÖNÜL

4900181916

BEDİA

ABEŞ

5

5A

4900181917

VEYSEL

KARAKAYA

Sümer Ortaokulu

ALİ TUNCAY

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa HAMALOSMANOĞLU

4900181918

ÖMER SEYİT

ÇİMEN

4900181919

GÖKHAN

TOKAT

4900181920

ALPER

KARAMAN

5B

4900181921

SAMET

BİR

Sümer Ortaokulu

BURHANETTİN HIZCAN

4900181922

VEYSEL

AKBAŞ

4900181923

ALEYNA

BALO

4900181924

ERHAN

YILMAZ

6

6A

4900181925

AYŞENUR

DURU

Sümer Ortaokulu

ENDER TURAN

Dr. Öğr. Üyesi Serhat AYDIN

4900181926

FİKRİYE

DURAN

4900181927

MESUT

DURDU

4900181928

KEVSER MERVE

AVCI

6B

4900181929

SAFFET

YILDIZ

Sümer Ortaokulu

MURAT YIKIN

4900181930

HAKAN

BEYDİLLİ

4900181931

SEDA

AYSU

4900181932

İBRAHİM

ÇİFTÇİ

7

7A

4900181933

EMRE

KAHRİMAN

Sümer Ortaokulu

ŞABAN KÜÇÜK

Öğr. Gör. Feride ACAR

4900181934

AHMET

YILDIRIM

4900181935

SEZER

YILMAZ

4900181936

BETÜL

KURT

7B

4900181937

ŞEVMA

YALÇIN

Sümer Ortaokulu

YUSUF KESKİN

4900181938

AYBÜKE

SARIKAYA

4900181939

ŞULE

ÖZTÜRK

4900181940

MUHAMMET

ÇAKMAK

8

8A

4900181941

CENGİZ

ÇAY

Arif Molu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

ADEM GÖBEK

Prof. Dr. Ahmet ŞAHİN

4900181942

HİKMET

KATIRCILAR

4900181943

HARUN

KOÇAK

4900181944

MURAT

ERSUNGUR

8B

4900181945

TAHİR

KÖMMECİ

Arif Molu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

KAYHAN ERYILMAZ

4900181946

MUHAMMEDCAN

HANEDAR

4900181947

FURKAN

ERGİN

4900181948

ESRA

ZANLIER

9

9A

4900181949

BEYHAN HASRET

BAŞARIR

Arif Molu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

MEHMET MUHDEREM

Prof. Dr. Hasan KAYA

4900181950

PELİN

PELTE

4900181951

MERVE DÖNE

GÜRBÜZ

4900181952

RABİA

ÜNAL

9B

4900181953

MEHMET CAN

ÖZMEN

Arif Molu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

AHMET BAKIR

4900181954

SÜLEYMAN

DOĞAN

4900181955

GÜL

KAYA

4900181956

İREM

EDALI

10

10A

4900181957

YUSUF

KURT

Sami Yangın Anadolu Lisesi

SERDAR YILMAZ

Prof. Dr. Onur Alp İLHAN

4900181958

NADİDE NUR

KUTLUCA

4900181959

ALİCAN

MARAŞ

4900181960

SİBEL

KOCAMAN

10B

4900181961

ŞÜKRİYE

SEVİMAY

Sami Yangın Anadolu Lisesi

TÜRKAN FİDAN

4900181962

SENA

İRENCİN

4900181963

ERAY

HASDEMİR

 

 

 

11

11A

4900181965

MÜBERRA

KABATAŞ

Behice Yazgan Kız Anadolu Lisesi

BANU ÇALIK

Prof. Dr. Uğur BÜYÜK

4900181966

YAKUP KAAN

EVCİ

4900181967

OGÜN

KOÇAK

4900181968

GÜL HAYRİYE

KINALI

11B

4900181969

YUNUSEMRE

ERCÖMERT

Behice Yazgan Kız Anadolu Lisesi

TUNAY TÜRKAN

4900181970

HASAN

DOĞAN

4900181971

HAKAN

GÜRBÜZ

4900181972

RESUL

GÜLLÜ

12

12A

4900181973

ALİ

KAYA

Aydınlıkevler Anadolu Lisesi

ATALAY KARACA

Prof.Dr. Mustafa ÇELİKTEN

4900181974

RESUL SERKAN

KÜTÜK

4900181975

HÜSEYİN

CANBOLAT

4900181976

MURAT

ZARARSIZ

12B

4900181977

BEKİR EMRE

ATEŞ

Aydınlıkevler Anadolu Lisesi

HALİL FUAT KALAY

4900181978

ERKAM

BOYRAZ

4900181979

ABDULLAH YAKUP

BOYRAZ

4900181980

EMİNCAN

ÖZDOĞAN

13

13A

4900181981

KÜBRA

GÜLTEKİN

Belsin Çok Programlı Anadolu Lisesi

METİN BAKIR

Dr. Öğr. Üyesi Ebru EZBERCİ ÇEVİK

4900181982

OĞUZHAN

ÇADIR

4900181983

KADİR

İĞDE

4900181984

MEHMET

ALTIPARMAK

13B

4900181985

FURKAN

ÇAKMAKÇİ

Belsin Çok Programlı Anadolu Lisesi

KAZIM BULUT

4900181986

ŞEYMA

ŞENTÜRK

4900181987

BUSE

EKİNCİ

4900181988

EMRE

KAYA

14

14A

4900181989

AHMET

YÜKSEL

Şehit Ertuğrul Taciroğulları Ortaokulu

MUSTAFA TUFAN

Prof. Dr. Danyal SOYBAŞ

4900181990

SİNEMNUR

ERARSLAN

4900181991

HASAN

TOPRAK

4900181992

FATİH

TAŞAN

14B

4900181993

HAKAN

UYUMAZ

Şehit Ertuğrul Taciroğulları Ortaokulu

YUNUS ARSLAN

4900181994

ESRA

POLAT

4900181995

ESRA

ŞAHAN

4900181996

CELAL

TEMİR

15

15A

4900181997

HİLMİ

GÜLER

Şehit Ertuğrul Taciroğulları Ortaokulu

YUNUS ERGİN

Prof. Dr. Sibel SARAÇOĞLU

4900181998

MEHTAP

YEŞİLYURT

4900181999

ALEYNA NUR

KARABULUT

4900182000

GÜL

DÖNMEZ

15B

4900182001

YUNUS

METE

Şehit Ertuğrul Taciroğulları Ortaokulu

YUNUS ŞEHERLİ

4900182002

ŞAMİL

SOYKUVVET

4900182003

MESUT

KILIÇ

4900182004

FATİH

KILIN

16

16A

4900182005

KÜBRA

TANRISEVER

Hürriyet Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

Elif HIZARCIGİL

Dr. Öğr. Üyesi Fatma Berna BENLİ

4900182006

ÖZGE

GÜLENAY

4900182007

ZÜMRA

SARIBAŞTANOĞLU

4900182008

DOĞAN CAN

BOZDUMAN

16B

4900182009

SAMET

İÇER

Hürriyet Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

Sevgi YALÇIN

4900182010

BEYTULLAH

YILMAZ

 

 

 

4900182012

OSMAN EMRE

BALAMAN

17

17A

4900182013

MUSTAFA

KARABÖRKLÜ

Kadir Has Anadolu Lisesi

KEMAL ÇAKIR

Prof. Dr. Nazmi SARITAŞ

4900182014

NUFİL MUSTAFA

ÜNAL

4900182015

SEVDE NUR

YAĞLI

4900182016

NURAN

KÖKLÜ

17B

 

 

 

Kadir Has Anadolu Lisesi

NURİ YAĞAN

4900182018

AYŞE

TEKER

4900182019

SEVDA

İSTEK

4900182020

SİNEM

TURHAN

18

18A

4900182021

ZÜMRÜT

YİĞİT

Necdet Taş Anadolu Lisesi

ESRA KULAKSIZ

Prof. Dr. Hakkı ULUCAN

4900182022

HASAN CAN

OKUMUŞ

4900182023

KAMİL

ÇELEBİ

4900182024

YUSUF

KARABOĞA

18B

4900182025

ENES BATUHAN

DEMİRBAŞ

Necdet Taş Anadolu Lisesi

GÖKHAN DEMİR

4900182026

BARIŞ

ÇOKYILDIRIM

4900182027

EDİP

ERÇİN

4900182028

KÜBRA

AKSOY

19

19A

4900182029

ALAATTİN MERT

KURUCU

Merkez Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

MURAT KAHRAMAN

Prof. Dr. Yahya POLAT

4900182030

TUNCAY

AYDOĞAN

4900182031

EMRAH

ÖZLER

4900182032

MEHMET

DAĞLIK

19B

4900182033

ALPER

DEVECİ

Merkez Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

ADNAN ERCİYES

4900182034

BÜŞRA

TİRKİ

4900182035

LEVENT

ARDIÇ

4900182036

ERKAN

ATCI

20

20A

4900182037

MÜCAHİD

IŞIK

Merkez Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

ERHAN YAĞMUR

Doç. Dr. Alpaslan YILMAZ

4900182038

OSMAN

YÖRÜK

4900182039

GAMZE

YALÇIN

4900182040

YUSUF

EROĞLU

20B

4900182041

SELİM

KÜÇÜK

Merkez Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

MEHMET DEMİR

4900182042

SERCAN

İŞLER

4900182043

SİMGE

ŞAVRAN

4900182044

MİNE SİMGE

POLAT

21

21A

4900182045

MESUT

KALKAN

Mimarsinan Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

BİLGE FATİN ERAVŞAR

Doç. Dr. Ziya BAHADIR

4900182046

AYŞE CENNET

GÜNGÖR

4900182047

KÜBRA

KIRAÇ

4900182048

GAMZE

ÜNAL

21B

4900182049

BÜŞRA

ÖKSÜZOĞLU

Mimarsinan Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

HARUN ŞAHİN

4900182050

SENİHA

ARSLANDOK

4900182051

DENİZ

DEMİR

4900182052

MEHMET

DOĞRU

22

22A

4900182053

MEHMET

POLAT

Şeker Anadolu Lisesi

ERTUĞRUL  SOYLU

Doç. Dr. Aydoğan SOYGÜDEN

4900182054

ALİ

ÜNLÜ

4900182055

AYŞE ESRA

BALIK

4900182056

İSRAFİL

VURAL

22B

4900182057

İNANÇ

ALBAYRAK

Şeker Anadolu Lisesi

YAKUP ARSLAN

4900182058

JANBERK

ÖZKURT

4900182059

REGAYİP

EROĞLU

4900182060

UĞUR

ARSLAN

23

23A

4900182061

METEHAN

YÖRÜKOĞLU

Kayseri Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

İSMAİL YILDIZ

Doç. Dr. Çağrı ÇELENK

4900182062

BİRKAN CAN

ÇÖMLEK

4900182063

ERSİN

TUNA

4900182064

YASİN

TUNÇ

23B

4900182065

İSMAİL CAN

ASLANBAŞ

Kayseri Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

ORHAN AKKAYA

4900182066

MUHAMMET TALHA

TULAY

4900182067

SEVİLAY

KARCIOĞLU

4900182068

BURAK

İNİŞ

24

24A

4900182069

EMİNE

TONBALAK

Kocasinan Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

NERMİN YILDIZ

Doç. Dr. Feyzullah KOCA

4900182070

UĞURCAN

BİÇER

4900182071

SELMA

ÜNAL

4900182072

FADİME

YILMAZ

24B

4900182073

OKTAY

TAYLAN

Hacı Ahmet Arısoy Anadolu Lisesi

OKTAY YELLİKAYA

4900182074

EYÜP FURKAN

KALIN

4900182075

ADEM

DİRİK

4900182076

MELİS

BUYRUKÇU

25

25A

4900182077

SİNEM

KÖSEM

Mimarsinan Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

MUSTAFA ÖZDENİZ

Doç. Dr. Mustafa KAYA

4900182078

AHMET

DEMİR

4900182079

BİLAL

ATALAY

4900182080

ECEM BENGİSU

HASPOLAT

25B

4900182081

MELİKE

SAN

Müşerref Hasan Eser Mesleki ve Teknik AnadoluLises

ÖZGÜR YARIMÇAM

4900182082

KENAN

KOÇ

4900182083

DURSUN

DAĞAŞAN

4900182084

SAMET

UZUN

26

26A

4900182085

ZÜLFİ ÇAĞATAY

ONARAN

Hacı Hakkı-Sadıka İlgü Anadolu İmam Hatip Lisesi

Erhan ALTUNTAŞ

Dr. Öğr. Üyesi Serdar CUCAN

4900182086

HATİCE ESİN

EKER

4900182087

MELİK YİĞİT

KANTARCI

4900182088

BÜŞRA

FISTIK

26B

4900182089

ZEYNEP

ÖZTÜRK

Hürriyet Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

METİN TUTUM

4900182090

NECATİ

GEZER

4900182091

BERAT

ERDEM

4900182092

GÜLHANIM

GÜLER

27

27A

4900182093

PINAR

KEKEÇ

Kocasinan Ahmet Eren Anadolu Lisesi

ÜLKER TANK

Dr. Öğr. Üyesi Kerimhan KAYNAK

4900182094

ALPEREN

COŞKUN

4900182095

BUKET

KAHRAMAN

27B

4900182096

FATMA

CENGİZ

Atatürk Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

YAVUZ DOĞANGÜNEŞ

4900182097

MÜZEYYEN

ARSLAN

4900182098

HANİFE

ÇIRAY

28

28A

4900182099

DOĞUKAN

BAHÇEBAŞI

Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi

GÖKHAN MOLLAOĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KARAKUŞ

4900182100

ONUR

PEKDEMİR

4900182101

ALPEREN HÜSEYİN

KILIÇ

4900182102

AZİZ

ÇELİK

28B

4900181251

MERT 

BAŞ

Fatma Kemal Timuçin Anadolu Lisesi

ARZU ÖZKAN

12. DÖNEM FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR

GRUP

ÖĞRENCİ NO

ADI

SOYADI

OKULUN ADI

UYGULAMA ÖĞRETMENİ

Uygulama Öğretim Elemanı

1

1A

4900182103

İLAYKA

KÜÇÜK

Fatma Kemal Timuçin Anadolu Lisesi

MESUT KARAARSLAN

Doç. Dr. Oktay BEKTAŞ

4900182104

PINAR

ÇARK

4900182105

ŞAZİYE

YAYLACI

4900182106

REZZAN

TEKİNŞEN

1B

4900182107

İREM HATUN

DOĞAN

Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi

HALİL NEBİOĞLU

4900182108

NİHAL

PALABIYIK

4900182109

CEMRE

ÜLÜŞ

4900182110

DUYGU NUR

KARAMAN

2

2A

4900182111

HAKAN

YILDIRIM

Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi

ÖZLEM DEMİR DİLCİ

Doç.Dr. Musa DUMAN

4900182112

EMİNE

ERCELEP

4900182113

SELİN

ÖZKARA

4900182114

AYŞENUR

YILDIZ

2B

4900182115

BURCU

KABAKLI

Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi

HÜLYA ALTINOK

4900182116

BURCU BETÜL

KARA

4900182117

GAMZE

YILMAZ

4900182118

MUNİSE

HAYARALİ

3

3A

4900182119

SONGÜL

GÜNEŞ

Halide Nusret Zorlutuna Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

AYŞE NALAN AKDAĞ

Dr. Öğr. Üyesi Candan HAMURCU

4900182120

AYŞE NUR

ÇAĞLAYAN

4900182121

ZEREN

ERDOĞAN

4900182122

SENA

ELİAÇIK

3B

4900182123

MUHAMMET

ŞİMŞİR

Ömer Serpil Özberber Anadolu İmam Hatip Lisesi

SEDAT MIZRAK

4900182124

GİZEM

FİDANCI

4900182125

AYŞE

ÇİMEN

4900182126

EMİNE NUR

KIRKIL

4

4A

4900182127

MUHSİN FATİH DOĞUKAN

YÜKSEL

Arif Molu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

AHMET GEZER

Öğr. Gör. Hatice ŞAHİN

4900182128

MERVE NUR

CEBECİ

4900182129

EMİNE

TOKER

4900182130

HÜMEYRA

TÜRKMEN

4B

4900182131

İBRAHİM

YİRÇİ

Arif Molu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

MEHMET ORBAY

4900182132

DUDU GÜL

KAŞIKARA

4900182133

MİNE

İŞKEN

4900182134

GONCA NUR

ACAR

5

5A

4900182135

EBRU

KESKİNKILIÇ

Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi

CEMİLE KOCA

Prof. Dr. Emine GÜNERİ

 

 

 

4900182137

ESRA

ALKAN

4900182138

CANSU

TEKEL

5B

4900182139

TUTKU DENİZ

DEVEZER

Cemal Bozkurt Anadolu Lisesi

GÜNFER MELTEM DUMAN

4900182140

TUBA

DURAK

4900182141

VEYSEL

AYAR

4900182142

NESLİHAN

BİLEK

6

6A

4900182143

CANSU ÇİLEM

DOĞAN

Talas Şehit Mahmut Yıldırım Anadolu Lisesi

ERDAL GÜRDAL

Prof. Dr. Kasım KARAMAN

4900182144

ÖZLEM

AVCI

4900182145

ÜMMÜHAN

KOÇOĞLU

4900182146

AYŞEGÜL

DOĞAN

6B

4900182147

PERİHAN

CÖMERT

Talas Şehit Mahmut Yıldırım Anadolu Lisesi

NURAN YILDIZ

4900182148

ZÜBEYDE

BURHAN

4900182149

EDA

ULUSOY

4900182187

AYCEREN

KILIÇ

7

7A

4900182151

SİBEL

TÜRKER

Arif Molu Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

ŞÜKRÜ DALKILIÇ

Prof. Dr. Murat SARAÇOĞLU

 

 

 

4900182153

FERDİ METEHAN

CAN

4900182154

GÖKHAN

GÜMÜŞSOY

7B

4900182155

NİSA NUR

TALİ

Atatürk Anadolu Lisesi

SEMRA TAŞPINAR

4900182156

SELCAN

GÖKTÜRK

4900182157

GÜLFİDAN

SARIYILDIZ

4900182158

BÜŞRA

HASER

8

8A

4900182159

SEMA NUR

SOYTÜRK

Sami Yangın Anadolu Lisesi

MUSTAFA UYGUR

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

4900182160

FATMA

YILMAZ

4900182161

AYŞE

AKÇAY

4900182162

RUMEYSA

CIRDI

8B

4900182163

SEMA NUR

BAL

Kocasinan Ahmet Eren Anadolu Lisesi

TUĞBA ATA

4900182164

BÜŞRA SALİHA

ZIVLAK

 

 

 

4900182166

GAMZE

FİDAN

9

9A

4900182167

FATMA

AKSAKAL

Behice Yazgan Kız Anadolu Lisesi

SERHAT SELÇUK

Dr.Öğr.Üyesi Oksana MANOLOVA YALÇIN

4900182168

BURCU

DİKMEN

 

 

 

4900182170

AYŞE

BOLAT

9B

4900182171

FEYZA

HURMA

Atatürk  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

NİLÜFER ATALAY

4900182172

TUĞÇE

AVCI

4900182173

MERVE BİRCAN

KIYAK

4900182174

ÖZGE

ALTAN

10

10A

4900182175

LEYLA

CANBEK

Kayseri  Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

ZAHİDE DOĞAN

Dr. Öğr. Üyesi Semra UÇAR

4900182176

ALEYNA

KAZANBAŞ

4900182177

DERYA

BAKIR

4900182178

FEYZA

GÜNEŞ

10B

4900182179

HİCRAN

ŞENGÜL

Kocasinan  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SADET ÖCAL

4900182180

PINAR

KAYA

4900182181

CANAN

ÇAĞIRMAZ

4900182182

FİLİZ

ALTINKOL

11

11A

4900182183

FATMA

KAYA

Aydınlıkevler Anadolu Lisesi

EBRU AKDOĞAN

Dr. Öğr.Üyesi Emre TOPRAK

4900182184

TUĞBA

KARAZEHİR

4900182185

MERVE

ÖZBEK

4900182186

NURAN

ŞAHİN

11B

4900182188

PEMBEGÜL

ÇAY

Aydınlıkevler Anadolu Lisesi

TURGUT ALPARSLAN

4900182189

AYŞE NUR

TAŞ

4900182190

MERVE

YILMAZ

4900182150

YUSUF CAN

GÖG

12

12A

4900182191

İLKNUR

ZUVİN

Celal Bayar  Anadolu Lisesi

BAHAR SAT

Prof. Dr. İbrahim BAYAZİT  

4900182192

TUĞBA

ERZURUMLUOĞLU

4900182193

BÜŞRA

ADIGÜZEL

4900182194

ŞERİFE

ERTUĞRUL

12B

4900182195

HATİCE NUR

ANKARALIOĞLU

Celal Bayar  Anadolu Lisesi

ELVAN ÖZGAN

4900182196

ELİF

ÇAVUŞ

4900182197

TUTKU

ERSİN

4900182198

BÜŞRA

ÖZALP

13

13A

4900182199

BEYZA

SADE

Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

TÜLAY BAYRAK

Prof. Dr. Arslan TOPAKKAYA

4900182200

NİSA HATUN

ÇELİK

4900182201

HACER

DURAN

4900182202

BEDRİYE

AKÇA

13B

4900182203

ELMAS

KANBERLİO

Necdet Taş Anadolu Lisesi

ABDULLAH ERGİ

4900182204

MEDİHA

KILIÇKAYA

4900182205

ZÜLEYHA

KOÇAK

4900182206

BÜŞRA

AKÇA

14

14A

4900182207

MERVE

ÇİÇEK

Keykubat Anadolu İmam Hatip Lisesi

AYHAN AYDOĞAN

Doç.Dr. Mehmet Kasım ÖZGEN

4900182208

SEDA NUR

ÖZTÜRK

4900182209

FATMA NUR

ŞAHİN

 

 

 

14B

4900182211

OĞUZHAN

MERCAN

Keykubat Anadolu İmam Hatip Lisesi

MELTEM ÖZEN

4900182212

MUSTAFA

KÖRDÖL

4900182213

MEHMET

YILDIRIM

4900182214

ZEHRA

DURAN

15

15A

4900182215

BÜŞRA NUR

GÜCER

Melikgazi Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi

AYDIN YILDIRIM

Arş. Gör. Dr. Aslı SAYLAN KIRMIZIGÜL

4900182216

FATMA

DİLEK

4900182217

AHSEN NİSA

DEMİR

4900182218

TUĞBA

DAĞHAN

15B

4900182219

AHSEN BÜŞRA

KOÇAK

Melikgazi Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi

HARUN İÇER

4900182220

EDA

ÖÇAL

4900182221

ŞEYDA

ŞAHİN

4900182222

AYİŞE

İÇEN

16

16A

4900182223

HACI

ŞAHBAZ

Merkez Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

HAKAN FATİH KARAKAŞ

Doç. Dr.  Sinan KILIÇ

 

 

 

4900182225

ZEYNEP

GÜLER

4900182226

KÜBRANUR

KANSU

16B

4900182227

RÜVEYDA

TOPALOĞLU

Merkez Mesleki ve Teknik AnadoluLisesi

HATİCE BURAK

4900182228

ERAY

KAFA

4900182229

ŞEYMA EBRU

OLUMLU

4900182230

SELCAN

KÜSEN

17

17A

4900182231

MERVENUR

ÖZPINAR

Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ergül AYAZ

Prof. Dr. Koray DEĞİRMENCİ

4900182232

NUR BETÜL

ATALAY

 

 

 

 

 

 

17B

4900182235

ŞEYMA

YILDIZ

Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Kemal DEDEOĞLU

4900182236

SERPİL

YILDOĞAN

4900182237

KÜBRA

UÇAR

4900182238

NURCAN

YİĞİT

18

18A

4900182239

SÜMEYYE

CEYLAN

Şeker Anadolu Lisesi

HİLAL  KARASU

Doç. Dr. Ahmet Burak KAHRAMAN

4900182240

MERVE

ERÖZTÜRK

4900182241

ELİF

ÇOBAN

4900182242

TUĞBA

EROL

18B

4900182243

NERMİN

ÖZTÜRK

Şeker Anadolu Lisesi

LEVENT ÖZER

4900182244

BETÜL

BİROL

4900182245

NESLİHAN

BOZKURT

4900182246

EMİNE ŞEYMA

AVŞAR

19

19A

4900182247

TUBA

KARACA

Muzaffer Bezircilioğlu Anadolu Lisesi

Zeynep TAŞKAN

Dr. Öğr. Üyesi Zehni ÖZMEN

4900182248

GÜLİZAR

ŞİMŞEK

4900182249

SÜMEYYE

AYDEMİR

4900182250

YAĞMUR SENA

KAPLAN

19B

4900182251

SIDDIKA

ŞAHİN

Muzaffer Bezircilioğlu Anadolu Lisesi

Yasemin MERMER

4900182252

VESİLE

KARA

4900182253

NUR

KÖMÜR

4900182254

FURKAN

İNCE

20

20A

4900182255

HATİCE

DENİZ TORAMAN

Hacı Ahmet Arısoy Anadolu Lisesi

EVRİM BARUT

Dr.Öğr.Üyesi Sedat DOĞAN

4900182256

BAŞAK

OCAK

4900182257

SEDA

KARA

4900182258

FEYZA

YÜKSEL

12. DÖNEM İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR

GRUP